ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

cover epapierosy 1140x520

WSZYSTKIE WYROBY TYTONIOWE I E-PAPIEROSY SĄ SZKODLIWE DLA ZDROWIA!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy informuje, że Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym opracowało materiał informacyjny dla kadry pedagogicznej szkół, rodziców i uczniów, w którym przestrzega przed potencjalnymi zagrożeniami związanymi z elektronicznymi papierosami.

Czytaj więcej...

pazdziernik rak piersi

Różowa wstążeczka to symbol walki z rakiem piersi. Pod względem umieralności to drugi - po raku płuc - nowotworowy zabójca. A wcale tak być nie musi.

Czytaj więcej...

grzbobranie

Główną przyczyną zatrucia grzybami jest niewłaściwe rozpoznanie jadalnych i trujących grzybów oraz nieodpowiednie przygotowanie potraw z niektórych jadalnych grzybów.  Pierwsze objawy zatrucia grzybami mogą pojawić się już po kilku godzinach od ich zjedzenia, jednak w zależności od rodzaju, symptomy zatrucia mogą wystąpić nawet po kilkunastu godzinach od spożycia grzybów.

Czytaj więcej...

Wojewódzki konkurs 1

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy zaprasza do współpracy przy realizacji konkursu dot. profilaktyki HIV/AIDS dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa wielkopolskiego pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”.

Czytaj więcej...

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter